Bonn Stuudio ei ole kulutus, vaid investeering.

Tööandjad seisavad tihti töökeskkondade kujundamisel piiride ees – kas üüripinna ilusaks ja praktiliseks kujundamisele peaks investeerima? Töökeskkonnas hea atmosfääri tekitamiseks on tõesti mõistlik tuua sisse värskust, värve ja luua erinevaid puhkepaiku.

Võttes arvesse mitmeid faktoreid – meeskkonna kasv, müügi tõus või hoopis mõne uue üksuse avamine, on kogu töökeskkonna kolimine pigem ettevõttele hädavajalik tegevus, seega üüripinnal tehtud muudatused ning kena värv tööandjaga kaasa ei tule, küll aga saab öelda, et koosolekuruumi saab kaasa võtta kuhu vaja!

Bonn Studio sai loodud põhimõttega, et ta oleks teisaldatav kuhu vaja – koli kasvõi kolm korda aastas, Bonn tuleb kaasa.

Bonn on loodud moodulitest mis käivad hõlpsalt kokku ja lahku ning tema praktilist suurust arvestades mahub ta pea igasse kontorisse vaevata.

Tutvu meie stuudioga siin:

Loe lisaks

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot loe siit.