Mugav puhkeala mürarikkas keskkonnas!

Bonn-Studio-kontoris

Looduslähedastest materjalidest valmistatud BONN Studio koosolekuruum on ideaalne töökoht kui ka mugav puhkeala mürarikkasse keskkonda: kontorisse, kooli, raamatukokku, teatrisse, haiglasse, avalikesse ruumidesse jne.

Bonn-Studio-kontoris
BONN büroohoones

Kõneruumi loomisel lähtusime sellest, et oluline ei ole valida materjal,mis oleks lihtsalt ilus, vaid on ka tugev, kvaliteetne ja vastupidav. Just seetõttu kasutame BONN Studio sise- ja välislahendustel puitpaneele.

Puit on ainulaadse välimusega sisustusmaterjal, mis vähendab siseruumis liigset müra ning tagab hubase ja sooja atmosfääri. Puitu on võimalik sobitada erinevate materjalidega, mistõttu sobib see hästi igasse interjööri. Lisaks sellele on puit kestlik ja vastupidav materjal, mis vajab sisetingimustel vähest hoolt.

Bonn-Studio-taimesein
BONNile saab lisada ka stiilsed taimeseinad

Kui soovid looduslikku ja hubast kujunduselementi, siis meie BONN Studio kõneruum on suurepärane lahendus Sulle! Meie valikus on ühele, kahele, neljale ja kuuele inimesele mõeldud kõneruumid, kuid oleme erinevate ideede ja soovide suhtes paindlikud ning pakume ka erilahendusi!

Võta meiega juba täna ühendust!

Loe lisaks

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot loe siit.