BONN Studio on 19.-21. aprillil Eesti Näituste messikeskuses

Meil on hea meel teatada, et sel aastal on võimalik BONN Studio kõneruumiga lähemalt tutvuda sisustusmessil Interjöör 2024, mis toimub 19.-21. aprillil Eesti Näituste messikeskuses.

Sisustusmess Interjöör on traditsiooniline sisustussündmus, mille eesmärk on pakkuda võimalikult palju informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike huvitavat interjööri valdkonnast.

Kõiki külastajaid ootame stendi C-37, kus on võimalik proovida meie akustilist nõupidamisruumi BONN Studio’t ning tutvuda meie tegemistega.

Vaata lisaks: https://sisustusmess.ee/ee/sisustusmess/eksponendid/bonn-acoustic/

Kohtumiseni sisustusmessil Interjöör 2024!

Loe lisaks

Bonn-Studio-kontoris
Mugav puhkeala mürarikkas keskkonnas!

Looduslähedastest materjalidest valmistatud BONN Studio koosolekuruum on ideaalne töökoht kui ka mugav puhkeala mürarikkasse keskkonda: kontorisse, kooli, raamatukokku, teatrisse, haiglasse, avalikesse ruumidesse jne.

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot loe siit.