Nõupidamisruum, puhketuba, stuudio - BONN Studio on kompaktne, funktsionaalne ja modernne ruumilahendus individuaalseks kui ka meeskonnatööks.

Stiilne, looduslähedane, hästi valgustatud ja suurepäraselt ventileeritud vaikuseruum on väärtuslik investeering, mis pakub esmaklassilist müravaba töökeskkonda.

BONN Studio heliisolatsiooniga ruum sobib rohke taustaheliga ruumidesse.

Idee

2016. aastal alguse saanud idee luua heliisoleeriv lahendus sündis soovist, et inimesed saaksid tunda end tööruumides mugavalt, rahulikult ning nautida akustikat.

BONN Studio akustiliste lahenduste loomisel oli üks peamisi eesmärke kasutada võimalikult looduslähedasi materjale, mistõttu kasutame kõneruumi sise- ja välislahendustel vaid puitpaneele. Samuti oleme rõhku pannud valguslahendustele, mis avardavad ruumi ja mõjuvad rahustavalt.

Kõneruumi loomisel nõustas meid eesti arhitektuuriakustik Linda Madalik ning katsetused viisid läbi Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) akustikalabori eksperdid.

BONN Studio on ajatu ja kvaliteetne nõupidamiste ruum, mis pakub funktsionaalset ja moodsat lahendust ärihoonetesse, vastates ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

Play Video

Loodussõbralikest materjalidest lahendus on nii ideaalne tööruum kui ka mugav puhkepaik

Miks valida BONN?

Milles seisneb BONN Studio eelis, mis tagab rahulolu?
Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot loe siit.