Nõupidamisruum, puhketuba, stuudio - BONN Studio on kompaktne, funktsionaalne ja modernne ruumilahendus.

Stiilne, looduslähedane, hästi valgustatud ja suurepäraselt ventileeritud ruum on väärtuslik investeering, mis pakub esmaklassilist töökeskkonda.

BONN Studio heliisolatsiooniga ruum sobib rohke taustaheliga ruumidesse.

Idee

2016. aastal alguse saanud idee sündis soovist, et inimesed saaksid end tunda tööruumides mugavalt ja nautida akustikat. Meid nõustas Eesti akustika grand old lady Linda Madalik, katsetused viisid läbi TTÜ helilabori eksperdid.

Ruumi visuaali autor on disainer Johanna Merila. Valguslahendus avardab ruumi, mõjudes värskelt ja väärikalt. Hoiame au sees Eesti disaini, vältides odavaid LED-lahendusi.

Konstruktsioonis on kasutatud vineeri ja puitu. Materjalivalikus mängib olulist rolli vastupidavus. Vajadusel on võimalik BONN Studiot kerge vaevaga uude asukohta teisaldada.

Kvaliteetse Saksa firma heliisolatsiooni tihendid on töökindlad ja vastupidavad.

BONN Studio on ajatu, kvaliteetne ruum, mis pakub funktsionaalset ja moodsat lahendust ärihoonetes, vastates ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

Iga väärt asi väärib sobivat kasutuskohta, sama põhimõte kehtib ka BONN Studio puhul.

Play Video

Loodussõbralikest materjalidest lahendus on nii ideaalne tööruum kui ka mugav puhkepaik

Miks valida BONN?

Milles seisneb BONN Studio eelis, mis tagab rahulolu?

Vaata videost kui lihtsalt käib Bonni taimekastide paigutamine.

Play Video about Bonn-Studio-Sein-Integreeritavad-lillepotid
Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot loe siit.